Dětská autosedačka Britax Römer Versafix

Kód: BRR022320 MOONLIGHT BLUE BRR022320 BURGUNDY RED BRR022320 SPACE BLACK BRR022320 MIDNIGHT GREY Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Britax RÖMER
5 490 Kč
Dostupnost do 10 dnů Dostupnost do 10 dnů Dostupnost do 10 dnů Dostupnost do 10 dnů Zvolte variantu
Varianta

Dětská autosedačka Britax Römer Versafix pro děti od 15 měsíců až do 12 let (76-150 cm). Splňuje normu i-Size.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská autosedačka Britax Römer Versafix pro děti od 15 měsíců až do 12 let (76-150 cm). Splňuje normu i-Size.

Roky bezpečí, které ušetří starosti i peníze!
Díky schopnosti autosedačky VERSAFIX bezpečně odvozit děti od úplného batolete 15 měsíců (76 cm) do doby, kdy už autosedačku nebude potřebovat 12 let (150 cm) ušetříte spoustu peněz za nákup nových autosedaček vhodných pro aktuální věk vašeho dítěte.

Bezpečnostní pás, který se umí přizpůsobit
Její zabudovaný bezpečnostní pás pro menší děti chrání pěti body a dá se velmi snadno pomocí pár jednoduchých kroků přeměnit na 3bodový bezpečnostní pás pro větší cestovatele.

Bezpečnost i-Size téměř pro všechny věkové kategorie
Dětská autosedačka VERSAFIX je kombinovaná autosedačka, která vašim dětem nabízí maximální bezpečí a je schválená nejnovější normou i-Size. Zajišťuje delší dobu bezpečí s 5bodovým bezpečnostním pásem, který je vhodný do 105 cm výšky dítěte a váhy 22 kg. Velkou výhodou je, že při přechodu z 5bodvého pásu na 3bodový bezpečnostní pás nebo při úpravě velikosti nemusíte odnímat žádnou část autosedačky, to z ní dělá dokonale flexibilní autosedačku, která se snadno přizpůsobí.

Vše, co potřebujete pro pohodlí a bezpečí na cestách

1. Polstrované pásy: Tato dětská autosedačka má kvalitní 5bodové pásy, které se přizpůsobují dětské hrudi, omezují pohyb při nárazu a díky polstrování poskytují maximální pohodlí. Polstrování lze také snadno vyjmout pro praní.

2. SecureGuard: Tato funkce chrání citlivou břišní oblast dítěte a přidává 4. kotevní bod k 3bodovému bezpečnostnímu pásu. Tím se optimalizuje pozice břišního bezpečnostního pásu a snižuje se síla působící na břišní oblast při čelním nárazu až o 35 %, zatímco dítěti je ponechána volnost pohybu.

3. Polstrování opěrek: Opěrky jsou navrženy tak, aby chránily dítě třemi způsoby: poskytují ochranu od hlavy až ke kyčlím, zejména při bočním nárazu, správné umístění pásů díky horním a dolním vodítkům a v neposlední řadě bezpečí a pohodlí pro hlavu a krk dítěte díky polstrované opěrce hlavy.

4. Opěrka hlavy ve tvaru V: Tato opěrka hlavy je navržena tak, aby kontrolovala pohyb hlavy dítěte a zajišťovala optimální ochranu při bočním nárazu, přičemž poskytuje maximální pohodlí. Opěrka hlavy a popruhy jsou snadno nastavitelné zepředu sedadla.

5. TOP TETHER: Tato funkce předchází překlopení autosedačky a snižuje potenciální zranění hlavy a krku při srážce. Díky dvojitým bodům ukotvení poskytuje tento upevňovací popruh tvarovaný do V vyšší stabilitu a bezpečí než standardní upevňovací popruh.

6. EasyRecline: Tato funkce umožňuje nastavit pohodlný sklon autosedačky bez nutnosti dítě z ní vytahovat. Není třeba přenastavovat TOP TETHER. EasyRecline má tedy funkci umožnit rodiči jednoduše nastavit a napolohovat dětskou autosedačku pro pohodlí a ničím nerušený odpočinek na cestách dítěte.

7. FLIP&GROW: Tato funkce umožňuje přechod z integrovaného 5bodového pásu sedačky na 3bodový bezpečnostní pás vozidla, jakmile dítě dosáhne určité výšky a váhy. Je snadné autosedačku přizpůsobit pomocí pár jednoduchých kroků. Snadno nastavte opěrku hlavy a pásy sedačky uložte do opěradla tak, aby se vám neztratily. Poté jednoduše vyměníte sponu na SecureGuard.

8. Pratelný potah: Sedací potah je navržen tak, aby byl snadno odnímatelný a pratelný, což umožňuje rychlé řešení jakéhokoliv nepořádku na cestě.

Rozměry
(V x Š x H): 60–83 x 44 x 48 cm

Váha: 9,8 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: i-Size 76-150 cm
Záruka: 2 roky
model: Versafix
typ: i-Size 76-150 cm
značka: Britax Römer
? Rozměry: 60–83 x 44 x 48 cm
Hmotnost: 9,8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: