Plenkové kalhotky

Nejprodávanější

35 položek celkem
detske svrchni kalhotky pop in na suchy zip bear
Novinka
385 Kč

Dětské svrchní kalhotky Pop-in na suchý zip jsou vhodné pro jakekoliv látkové pleny (čtvercové, kalhotkové, vkládací). Velikost dětských kalhotek je...

Kód: 749675
detske svrchni kalhotky pop in na patentky round the garden
Novinka
430 Kč –10 %
389 Kč

Dětské svrchní kalhotky Pop-in na patentky vhodné pro jakekoliv látkové pleny (čtvercové, kalhotkové, vkládací). Velikost dětských kalhotek je upravitelná pomocí...

Kód: 750675
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena aio na suchy zip knights
519 Kč

Přebalovací set T-Tomi, kalhotková plena AIO na suchý zip jsou vhodné jak pro novorozence tak i pro batolata a to díky jednoduchému systému patentek pomocí kterých se...

Kód: TT 6615
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena aio na patentky animals
519 Kč

Přebalovací set T-Tomi, kalhotková plena AIO na patentky jsou vhodné jak pro novorozence tak i pro batolata a to díky jednoduchému systému patentek pomocí kterých se...

Kód: TT 6455
ortopedicke abdukcni kalhotky t tomi 5 9 kg na patentky foxes
469 Kč

Ortopedické abdukční kalhotky T-Tomi 5-9 kg na patentky jsou speciálně vyvinuté pro děti, kterým bylo ortopedem doporučeno široké balení. Kalhotky udržují kyčle dítěte ve...

Kód: TT 7742
ortopedicke abdukcni kalhotky t tomi 3 6 kg na patentky cup cakes
469 Kč

Ortopedické abdukční kalhotky T-Tomi 3-6 kg na patentky jsou speciálně vyvinuté pro děti, kterým bylo ortopedem doporučeno široké balení. Kalhotky udržují kyčle dítěte ve...

Kód: TT 7643
detske svrchni pul kalhotky xkko velikost s
179 Kč

Dětské svrchní PUL kalhotky XKKO jsou složeny z vnitřní vrstvy z jemné bavlny a vnější vrstvy  z polyesterové tkaniny s polyuretanovým zátěrem, která brání promočení a...

Kód: PULCOV VEL.S
detske svrchni kalhotky ellas house bump wrap froggy velikost s
435 Kč

Dětské svrchní kalhotky Ella's House Bum wrap sedí na všechny typy látkových plen, ve třech velikostech: S 3-9 kg, L 6-15 kg a XL 12-18 kg.

Kód: BW-BLACKCATS-L
detske svrchni kalhotky bump wrap blue velikost l
355 Kč

Dětské svrchní kalhotky Bum wrap od firmy Ella's House ve třech velikostech: S 3-9 kg, L 6-15 kg a XL 12-18 kg.

Kód: BW-TURQUOISE-L
ortopedicke abdukcni kalhotky t tomi 5 9 kg birds
469 Kč

Ortopedické abdukční kalhotky T-Tomi 5-9 kg jsou speciálně vyvinuté pro děti, kterým bylo ortopedem doporučeno široké balení. Kalhotky udržují kyčle dítěte ve správném postavení...

Kód: TT 5571
ortopedicke abdukcni kalhotky t tomi 3 6 kg crosses 2
469 Kč

Ortopedické abdukční kalhotky T-Tomi 3-6 kg jsou speciálně vyvinuté pro děti, kterým bylo ortopedem doporučeno široké balení. Kalhotky udržují kyčle dítěte ve správném postavení...

Kód: TT 5564
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na suchy zip moon
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na suchý zip Moon nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5342
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na patentky moon
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na patentky Moon nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5335
prebalovaci set kalhotkova plena na patentky hearts
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na patentky Hearts nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5311
prebalovaci set t zomi kalhotkova plena na suchy zip trainers
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na suchý zip Trainers nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5236
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na suchy zip pink alphabet
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na suchý zip Pink alphabet nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5267
prebalovaci set t zomi kalhotkova plena na suchy zip owls
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na suchý zip Owls nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5274
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na suchy zip monkies
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na suchý zip Monkies nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5281
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na suchy zip green sea
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na suchý zip Green sea nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5304
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na suchy zip green alphabet
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na suchý zip Green alphabet nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5250
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na suchy zip crocodiles
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na suchý zip Crocodiles nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5229
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na suchy zip cherries
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na suchý zip Cherries nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5243
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na suchy zip chameleons
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na suchý zip Chameleons nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5212
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na suchý zip blue sea
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na suchý zip Blue sea nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5298
prebalovaci set t zomi kalhotkova plena na patentky owls
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na patentky Owls nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5175
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na patentky monkies
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na patentky Monkies nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5182
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na patentky cherries
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na patentky Cherries nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5144
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na patentky chameleons
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na patentky Chameleons nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5113
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na patentky green sea
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na patentky Green sea nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5205
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na patentky green alphabet
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na patentky Green alphabet nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5151
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na patentky crocodiles
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na patentky Crocodiles nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5120
prebalovaci set t tomi kalhotkova plena na patentky blue sea
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na patentky Blue sea nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5199
prebalovaci set t tomi  kalhotkova plena na patentky trainers
459 Kč

Přebalovací set T-tomi, kalhotková plena na patentky Trainers nabízí výběr z mnohá krásných vzorů a barev. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. 

Kód: TT 5137
Dětská plena T-Tomi kalhotková, bambusová AIO+2 vkládací bambusové pleny-Stromy
429 Kč

Dětská plena T-Tomi kalhotková, bambusová AIO + 2 vkládací bambusové pleny- Stromy je určená pro co možná nejjednodušší přebalování miminek ve váhové kategorii 3-15 kg. Díky...

Kód: STROMY
detske svrchni kalhotky t tomi crocodiles
429 Kč

Dětské svrchní kalhotky T-Tomi jsou nepropustné, ale prodyšné. Dětské kalhotky obsahují patentky, kterými jednoduše upravíte velikost. Dětské kalhotky jsou vhodné pro všechny...

Kód: TT 6400

Dětské plenkové kalhotky na druky nebo suchý zip, ve všech možných vzorech a barvách.