Bílý šum

Nejprodávanější

FLOW Hrací strojek
FLOW Hrací strojek
Neznámá
Kód: KIDDIES36199
 
679 Kč
sumitko reemy generator bileho sumu
Šumítko Reemy - generátor bílého šumu
Dostupnost do týdne
Kód: BILY SUM REEMY
 
850 Kč
2 položek celkem

Cena

679850
1679850

Značky

Položek k zobrazení: 2
FLOW Hrací strojek
679 Kč
Kód: KIDDIES36199
sumitko reemy generator bileho sumu
850 Kč

Šumítko Reemy - generátor bílého šumu pro klidný spánek Vašich nejmenších. 

Kód: BILY SUM REEMY

Bílý šum Řešíte usínání a spinkání vašeho miminka? Nechápete, kde se vzaly ty věty z chytrých knih o tom, že malá miminka prospí až 20 hodin denně?
Probudí vašeho broučka i nepatrný zvuk, vaše otočení na posteli, zavření dveří?

Překvapilo Vás někdy, jak rychle děťátko usne například v autě, i když je jízda autem hlučná? Má to svůj důvod a tím je právě ten "hluk".

Je dokázáno, že děti, ale i dospělí spí lépe, pokud slyší určitý typ zvuku, kterému se říká bílý šum. Může se jednat o různé technické zvuky (větráky, motory, stroje), nebo i přírodní zvuky (vítr, déšť, šum moře). Tyto zvuky - bílé šumy mají společné to, že obsahují téměř všechny slyšitelné frekvence spektra zvuku. Díky tomu se uměle vytvoří "nulová" úroveň slyšitelného hluku a vše co je tišší jak tato, tak mozek nevnímá a neruší jej. Díky tomu miminko daleko lépe usíná, protože se dítě samo neruší hlasitostí svých pohybů, dechu, stejně tak později přirozeným hlukem, který v každé domácnosti je a to včetně toho, kdy všichni spí a rodič se třeba převalí v posteli. Zkušenost našich zaměstnanců je i taková, že se nemusí bát, že je miminko snadno probuzeno třeba starším sourozencem, který se v domácnosti chová hlučněji, než bychom my dospělí chtěli.