Bílý šum

Nejprodávanější

sumitko reemy generator bileho sumu
Šumítko Reemy - generátor bílého šumu
Dostupnost do týdne
Kód: BILY SUM REEMY
 
850 Kč
1 položek celkem
sumitko reemy generator bileho sumu
850 Kč

Šumítko Reemy - generátor bílého šumu pro klidný spánek Vašich nejmenších. 

Kód: BILY SUM REEMY

Bílý šum Řešíte usínání a spinkání vašeho miminka? Nechápete, kde se vzaly ty věty z chytrých knih o tom, že malá miminka prospí až 20 hodin denně?
Probudí vašeho broučka i nepatrný zvuk, vaše otočení na posteli, zavření dveří?

Překvapilo Vás někdy, jak rychle děťátko usne například v autě, i když je jízda autem hlučná? Má to svůj důvod a tím je právě ten "hluk".

Je dokázáno, že děti, ale i dospělí spí lépe, pokud slyší určitý typ zvuku, kterému se říká bílý šum. Může se jednat o různé technické zvuky (větráky, motory, stroje), nebo i přírodní zvuky (vítr, déšť, šum moře). Tyto zvuky - bílé šumy mají společné to, že obsahují téměř všechny slyšitelné frekvence spektra zvuku. Díky tomu se uměle vytvoří "nulová" úroveň slyšitelného hluku a vše co je tišší jak tato, tak mozek nevnímá a neruší jej. Díky tomu miminko daleko lépe usíná, protože se dítě samo neruší hlasitostí svých pohybů, dechu, stejně tak později přirozeným hlukem, který v každé domácnosti je a to včetně toho, kdy všichni spí a rodič se třeba převalí v posteli. Zkušenost našich zaměstnanců je i taková, že se nemusí bát, že je miminko snadno probuzeno třeba starším sourozencem, který se v domácnosti chová hlučněji, než bychom my dospělí chtěli.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení