Dětská matrace do postýlky Scarlett Viana Kokos 120 x 60 cm

Kód: 0091
Neohodnoceno
Značka: Scarlett
1 290 Kč
Skladem v e-shopu

Dětská matrace do postýlky Scarlett Viana Kokos 120 x 60 cm je kvalitní matrace z kokosových vláken ve vysoké kvalitě, pružnosti a pevnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská matrace do postýlky Scarlett Viana Kokos 120 x 60 cm je kvalitní matrace z kokosových vláken. Potah matrace je velmi kvalitní. 

Charakteristika:

Dětská kokosová matrace je vyrobena z tepelně upravených kokosových vláken. Při výrobě je používána speciální tepelná technologie na odstranění všech roztočů (parazitů). Kokosová vlákna jsou dostatečně pevně slisována a spojena kaučukovým mlíčkem do pružně vrstvy. Matrace s kokosovým vláknem je velmi prodyšná a pomáhá ke kvalitnímu spánku a vývoji dítěte. Kokosové vlákno se i po namočení rychle vysuší a vyvětrá. Potahový materiál je sundavací a dá se prát samostatně v pračce, dle návodu k používání.

Jádro
Kokosové vlákno 

Potah
80% polyester + 20% bavlna

Výztuž potahu
100% polyesterové vlákno


Výrobek vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky pro děti do 3 let.
Při výběru je důležité zvolit dostatečně pevnou a pružnou matraci. Dítě na matraci nejen leží, ale také podstatnou část doby strávené v postýlce, sedí nebo stojí. U málo pružných a pevných matrací může docházet k prošlapování až do roštu postýlky a deformování nožiček.

Dětské matr
ace Scarlett jsou vyráběny ve vysoké kvalitě pevnosti a pružnosti. Základním způsobem rozeznání našich matrací je jednoduchý test na dostatečnou pevnost. Při postavení do svislé polohy nemůže být vidět žádné prohnutí a matrace musí zůstat stále rovná. Doporučujeme ověření pevnosti matrace, a to tak, že pevně

Doplňkové parametry

Kategorie: Spinkání
Záruka: 2 roky
model: Viana 120 x 60 cm
typ: do postýlky
značka: Scarlett
? Rozměry: 120 cm x 60 x 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: