Sportovní dětský kočárek Joolz Hub+ Gorgeous Grey

Kód: AKCE GORGEOUS GREY
Akce
Neohodnoceno
Značka: Joolz
18 499 Kč –18 %
sportovni detsky kocarek joolz hub gorgeous grey
18 499 Kč –18 % 14 990 Kč
Skladem

Sportovní dětský kočárek Joolz Hub+ Gorgeous Grey - tento kompaktní a velmi pohodlný kočárek je zároveň stylový a lehký. Jedinečná akční nabídka platí pouze pro tento jeden vystavený kus, který je bez vad!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sportovní dětský kočárek Joolz Hub+ Gorgeous Grey - tento kompaktní a velmi pohodlný kočárek je zároveň stylový a lehký.

Jedinečná akční nabídka platí pouze pro tento jeden vystavený kus, který je bez vad!!!

Joolz Hub + byl vytvořen pro usnadnění městského života. Kočárek je záměrně úzký a dá se ovládat jednou rukou.

Díky tomu je zcela ideálním pro nákupy a pohyb v rušných ulicích. S většími zadními koly a pokročilým odpružením všech kol. Sluneční clona UPF50 + je větší než kdy jindy, takže Vaše dítě je vždy chráněno před různými nepříznivými podmínkami. Můžete otevřít ventilaci ve sluneční cloně, abyste miminku zajistili neustálý přísun čerstvého vzduchu.

Sportovní dětský kočárek Joolz Hub+ má něco pro každou fázi rodičovství. K dispozici je prostorná a pohodlná hluboká korbička (dokupuje se samostatně). Adaptéry pro možnost instalace Vaší autosedačky a také super útulný Cocoon nánožník, který zajišťuje Vašemu novorozenci ochranu v chladu a pohodlí.

8 pozitivních konstrukčních prvků

Super pohodlná jízda

Sportovní dětský kočárek Joolz Hub+ byl vytvořen pro usnadnění života ve městě. Kočárek je záměrně úzký a lze ho ovládat jednou rukou. Díky těmto dvěma výhodám je zcela ideálním pro nákupy a pohyb v rušných ulicích měst. S většími zadními koly, pokročilým odpružením všech kol a s LED světly pro zlepšení viditelnosti. Dopřejte Vašemu dětátku plynulejší a bezpečnější jízdu. Stylový Kočárek Joolz Hub+ spolu s hlubokým dílem, Cocoonem a autosedačkou zajistí Vám i Vašemu dítěti možnost zkoumat život velkoměsta v naprostém pohodlí.

Kompaktní skládání a přenos

Praktický a přenosný. Kočárek Joolz Hub+ je ideálním pro objevování rušného městského života. Není třeba demontovat sedadlo: jednoduše ho sklopíte a díky jeho popruhům lehce přehodíte přes rameno. A jste připravení vyrazit.

Řešení pro novorozence

Joolz Hub+ nabízí pro pro každou fázi Vašeho rodičovství vždy něco. K dispozici je prostorné a pohodlné hluboké lůžko, adaptéry pro možnost instalace vaší autosedačky, a nebo super útulný Cocoon nánožník, který zajistí Vašemu novorozenci ochranu v chladu a pohodlí (doplňky se dokupují samostatně).

Led osvětlení pro Vaši bezpečnost

A pokud se Vaše plány protáhnou až do večerních hodin, budete díky integrovanému přednímu a zadnímu LED osvětlení krásně viditelní.

Kompaktní velikost

Sportovní dětský kočárek je záměrně úzký, lze ho ovládat jednou rukou a to jsou super výhody, které činí Joolz Hub+ zcela ideálním na nákupy a pohyb v rušných ulicích měst.

Šest ergonomických poloh sezení

Kočárek nabízí super útulnou sedačku, kde může dítě plně relaxovat, sedět nebo dokonce spinkat: tři polohy, kdy je otočené směrem k Vám, a tři směrem do světa. Sklopte ho do roviny, zavřete ventilaci sluneční XXL clony a nastavte opěrku nohou pro jeho maximální pohodlí. Dopřejte tak miminku lepší podmínky pro pokojný spánek. Pro děti od 6měsíců až do 4let.

Joolz Hub+ umožňuje, že si Vaše děťátko může hovět směrem k Vám nebo směrem k světu a tím mu zajišťuje dokonalý komfort.

Sluneční clona XXL s UPF 50+ a s ventilací

Sluneční clona UPF50 + je větší než kdy jindy, takže je Vaše dítě vždy chráněno před různými nepříznivými podmínkami. Abyste miminku zajistili neustálý přísun čerstvého vzduchu, můžete otevřít ventilaci ve sluneční cloně nebo ji můžete naopak zcela zavřít v případě, že se venku ochladí.

S novými velkými koly

S velkými zadními koly, které zaručují nejpohodlnější jízdu s ultra snadným manévrováním jednou rukou. Joolz Hub+ projíždí rušnými ulicemi města s lehkostí a bez problémů ovládání jednou rukou

Rozměry a hmotnosti

  • Joolz Hub včetně sedátka délka: 84 cm šířka: 51 cm výška: 96–107 cm
  • Joolz Hub složený včetně sedátka délka: 66,5 cm šířka: 51 cm výška: 33 cm
  • váha: 11,5 kg
  • Maximální hmotnostní zatížení je 22 kg.
  • Maximální hmotnostní zatížení nákupního koše je 5 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce
Záruka: 2 roky
model: HUB+
typ: sportovní
značka: Joolz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: