Dětská matrace do proutěného koše Scarlett Agáta 86 x 46 cm

Kód: 1342
Neohodnoceno
Značka: Scarlett
890 Kč
Skladem v e-shopu

Dětská matrace do proutěného koše Scarlett Agáta 86 x 46 cm je matrace vhodná do proutěných košů firmy Scarlett. Dětská matrace je vyrobená z kokosových vláken v kombinaci s PUR pěnou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská matrace do proutěného koše Scarlett Agáta 86 x 46 cm je matrace vhodná do proutěných košů firmy Scarlett.

Dětská kokosová matrace Scarlett Agáta je vyrobena z tepelně upravených kokosových vláken v kombinaci s PUR pěnou. Při výrobě je používána speciální tepelná technologie na odstranění všech roztočů (parazitů). Kokosová vlákna jsou dostatečně pevně slisována a spojena kaučukovým mlíčkem do pružně vrstvy. Potah matrace je ve složení 33% viskóza a 67% polyester. Matrace s kokosovým vláknem je velmi prodyšná a pomáhá ke kvalitnímu spánku a vývoji dítěte. Kokosové vlákno se i po namočení rychle vysuší a vyvětrá. Potahový materiál je sundavací a dá se prát samostatně v pračce, dle návodu k používání.

Výrobek vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky pro děti do 3 let.
Při výběru je důležité zvolit dostatečně pevnou a pružnou matraci. Dítě na matraci nejen leží, ale také podstatnou část doby strávené v postýlce, sedí nebo stojí. U málo pružných a pevných matrací může docházet k prošlapování až do roštu postýlky a deformování nožiček.
 
Matrace Scarlett jsou vyráběny ve vysoké kvalitě pevnosti a pružnosti. Základním způsobem rozeznání našich matrací je jednoduchý test na dostatečnou pevnost. Při postavení do svislé polohy nemůže být vidět žádné prohnutí a matrace musí zůstat stále rovná. Doporučujeme ověření pevnosti matrace, a to tak, že pevně stlačíme matraci dlaněmi proti sobě. Doporučujeme matrace firmy Scarlett používat z obou stran.
 
Rozměry: 86 cm x 46 cm x 8 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace do proutěných košů
Záruka: 2 roky
model: Agáta
typ: do proutěného koše
značka: Scarlett
? Celkové rozměry: 86 cm x 46 cm x 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: