Náhradní silikonové brčko PURA NETEKOUCÍ 1 ks

Kód: ST02
Neohodnoceno
174 Kč
Skladem v e-shopu
Náhradní silikonové brčko PURA NETEKOUCÍ 1 ks - první čistě silikonový brčkový systém na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní silikonové brčko PURA NETEKOUCÍ 1 ks - první čistě silikonový brčkový systém na trhu. Pura brčko je vyrobeno ze 100% silikonu medicínské kvality. Skládá se ze dvou částí, díky čemu je možné pít z láhve dvěma způsoby: Použitím obou částí lze sát brčkem běžným způsobem (láhev ve svislé poloze). Odebráním spodní části brčka lze pít z láhve stejně jako s použitím náustku (láhev nakloněná dnem vzhůru). V obou případech je brčko díky membráně ve své horní části netekoucí a nehrozí žádné rozlití. Any Bottle... Any LidTM - patentovaný systém umožňuje použít jakoukoliv Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem.

Savička je tedy kompatibilní se všemi Pura lahvemi (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, nebo termo lahvemi 260ml a 650ml). Baby Grows... Bottle EvolvesTM – Pura láhve se přizpůsobují Vašim potřebám. Nekupujte pokaždé novou láhev. Jednoduše změňte kojeneckou láhev na láhev s náustkem / brčkem / sportovním uzávěrem tak, že vyměníte pouze silikonovou část. Šetříte tak peníze i přírodu.

Balení obsahuje 1ks Pura® silikonového brčka, 2 oddělitelné části zajišťují snadnější čištění a variabilní použití - ve svislé poloze s použitím vnitřní části brčka nebo dnem vzhůru jako náustek bez použití vnitřní části brčka, membrána proti rozlití.

Materiál: 100% silikon medicínské kvality, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů a jiných nebezpečných látek splňuje normy EN14350, FDA, CPSC, nařízení EU 10/2011. Chráněné patentem

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k lahvičkám a hrnečkům
Varianta: s membránou proti rozliatiu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: