Dětská matrace do postýlky Scarlett Pohanka-kokos 120 x 60 cm

Kód: 0096
3 hodnocení
Značka: Scarlett
949 Kč
Skladem v e-shopu

Dětská matrace do postýlky Scarlett Pohanka-kokos 120 x 60 cm je kvalitní matrace z kokosových vláken,molitanu a pohanky ve vysoké kvalitě, pružnosti a pevnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská matrace do postýlky Scarlett Pohanka-kokos 120 x 60 cm je kvalitní matrace z kokosových vláken, molitanu a pohanky. Potah matrace je velmi kvalitní. 

Charakteristika:

- potah dětské matrace lze sundat a prát

- matrace firmy Scarlett jsou vyráběny ve vysoké kvalitě pevnosti a pružnosti

Dětská matrace pohanka-kokos je vyrobena z tepelně upravených kokosových vláken, molitanu (PUR pěny) a pohanky. Při výrobě je používána speciální tepelná technologie na odstranění všech roztočů (parazitů). Kokosová vlákna jsou dostatečně pevně slisována a spojena kaučukovým mlíčkem do pružné vrstvy. Matrace je potažena polyuretanovým vláknem a vrchní vrstva je 80% bavlna a 20% polyester. Pohanková vrstva je tvořena skořápkami ze zrníček pohanky všitých do polyuretanové prodyšné látky sešité do jednotlivých polštářků, tak aby nedocházelo k přesouvání skořápek. Matrace je potažena sundávacím potahem a může se lokálně čistit (dle návodu k použití). Kokosové vlákno se  rychle vysuší a vyvětrá, kokos i pohanka přispívá ke správnému vývoji dítěte.

Výrobek vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky pro děti do 3 let.

Základním způsobem rozeznání našich matrací je jednoduchý test na dostatečnou pevnost. Při postavení do svislé polohy nemůže být vidět žádné prohnutí a matrace musí zůstat stále rovná. Doporučujeme ověření pevnosti matrace, a to tak, že pevně stlačíme matraci dlaněmi proti sobě. Doporučujeme matrace firmy Scarlett používat z obou stran.

Rozměry: 120 cm x 60 x 9 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Spinkání
Záruka: 2 roky
model: Kokos 120 x 60 cm
typ: do postýlky
značka: Scarlett
? Rozměry: 120 cm x 60 x 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: